Kolay Ulaşım

İstanbul’dan Geyikli’ye gelirken arabayla Çanakkale Boğazı’nı geçmek için farklı seçenek bulunuyor. Tatile istanbul’dan başlayarak gezintinin tadını çıkarmak çin izlenecek rotalar.

* Gelibolu – Lapseki (20 dak)
* Eceabat – Çanakkale (15 dak)
* Kilitbahir – Çanakkale (7 dak)

Çanakkale’den sonra Geyikli-Bozcaada tabelalarını takip ederek yaklaşık 50 dakikada Odunluk İskelesine varabilir ve hemen otelimizi göreceksiniz.

İzmir yönünden gelirken, Çanakkale’ye gitmeden Ezine ve Geyikli tabelalarını takip ederek otelimize kolayca ulaşabilirsiniz.

Karadan Mesafeler

  • İstanbul – Bozcaada     400 km.
  • Ankara – Bozcaada       710 km.
  • Bursa– Bozcaada          320 km.
  • İzmir – Bozcaada          280 km.
  • Çanakkale – Bozcaada    60 km.

Türkiye’nin her yerinden Çanakkale’ye şehirlerarası otobüs şirketleri aracılığıyla ulaşmak mümkündür( Çanakkale Truva, İstanbul Seyahat, Kamil Koç, Metro, Pamukkale).

Otobüsler sadece yaz döneminde Geyikli İskelesi’ne kadar yolcu getirmektedir.  Yaz dönemi dışında son durak Ezine ilçesindeki otobüs garıdır. Buradan minibüs ya da taksi ile Geyikli’ye ulaşılabilir.

Geyikli’ye en yakın havaalanı yaklaşık 35 km. uzaklıkta bulunan Çanakkale Havaalanıdır. THY’nın yazın hergün, kışın haftanın belli günlerinde düzenlediği bu seferler sadece Çanakkale-İstanbul ve Çanakkale-Ankara arasında yapılmaktadır. Çanakkale’den Ezine güzergahı izlenerek Geyikli’ye kolayca ulaşabilirsiniz.

Google Mape Arama: 39.7821260, 26.1616000

Koordinat: 39°46’55.6″N 26°09’41.8″E